Закарпаття очікують мільйонні інвестиції(відео)

Головне, Економіка, Політика

Минулого тижня на прес-конференції голова ОДА Закарпатської області Бондаренко заявив про підтримку інвестицій саме у ТОВ «Закарпатполіметали», де є доля державної акціонерної компанії «Українські поліметали», та необхідність збереження частки у цій фірмі, яка хоча і опосредковано, але контролює держава.

Поки що це повністю збігається з публічною позицією нового Президента: залучення інвестицій, підтримка інвесторів, одночасно з відстоюванням інтересів держави.

06 вересня ц.р. у Господарському суді Закарпатськоїобласті відбулося судове засідання, у справі про банкрутство ТОВ «Закарпатполіметали» щодо перегляду рішення Господарського суду у справі про розірвання договору оренди земельної ділянки 42 га під родовищем, укладеного ТОВ «Закарпатполіметали» з Мужіївською сільською радою.

06 вересня ц.р. судскасуваврішення від 28.03.2018р. іприйняте нове рішення, в якомувідмовивузадоволенні позовних вимог щодо розторгнення договору оренди. Після набуття чинності цим рішенням договір оренди земельної ділянки з ТОВ «Закарпатполіметали» може бути відновлений. Це є першим важливим кроком на шляху відновлення ТОВ «Закарпатполіметали» та повністю відповідає нинішній політиці керівництва держави. Коли державна частка буде мати суттєву вартість, тільки тоді держава зможе отримувати і дивіденди, і податки, і головне будуть погашені всі борги підприємства (левова частка яких перед Пенсійним Фондом України).

Однак цікавою виглядалапозиція представника ДАК «Українські поліметали», який з незрозумілих причин захищає, хоча і приховано, інтереси ПрАТ «Карпатська рудна компанія». Це, на наш погляд, було очевидним в судовому засіданні, оскільки саме цейпредставник підтримавклопотання Карпатскої рудної компанії щодо неможливості розгляду цього судового спору. Повернення земельної ділянки ТОВ «Закарпатполіметали» є основною засадою повернення боргів «Українським поліметалам» та відновленню вартості частки цієї компанії, однак представник Мурин з невідомих причин робив заяви всупереч інтересам ДАК «Українські поліметали».

Усе ж є сподівання, що в цій справі буде прийнято кінцеве справедливе рішення.

Далі буде…

Добавить комментарий