Закарпатська дівчинка номінована на звання «Герой-рятувальник року»

Головне, Суспільство

Вперше за останні кілька років Закарпаття буде представлено серед номінантів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року». Про це повідомили в Управлінні ДСНС у Закарпатській області.

Для Закарпаття це непересічна подія, хоч факти героїчного порятунку громадян ДСНСниками не є рідкістю в краї. Справа у тому, що номінанткою, чий вчинок вразив свого часу всю країну, є 11-річна дівчинка з с. Кобилецька Поляна Рахівського району. У листопаді минулого року тоді ще 10-річна Софійка власноруч витягла з палаючого будинку чотирьох своїх братиків і сестричку. Окрім того, дитина допомогла врятувати від вогню хворого родича.

Попередньо відомо, що фінальна частина заходу відбудеться наприкінці вересня у м. Київ. Там за участі керівництва держави нагородять номінантів та лауреатів з усіх регіонів України.

Нагадаємо, що Всеукраїнську акцію «Герой-рятувальник року» було започатковано в Україні у 2006 році. Її мета – привернути увагу до нелегкої, але почесної і героїчної професії рятувальника, а також виявити непересічних особистостей, які проявили мужність та звитягу під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха тощо.

Добавить комментарий