Закарпатців продовжують агітувати з використанням чорного піару

Політика

На Закарпатті фіксують випадки агітації із порушенням закону

В Ужгороді та інших містах Закарпатської області Громадянська фіксують нові білборди та листівки з іменами кандидатів у народні депутати, як тих, які балотуються у мажоритарних округах, так і кандидатів-списочників, а деякі – розміщені у невідведених для агітації місцях. На деяких з них немає вихідних даних – інформації про установу, що здійснила друк, тираж, замовника тощо. Також в Ужгороді розповсюджують листівки із ознаками чорного піару, а в Іршаві – розміщують агітаційні листівки на комунальних будівлях. На Виноградівщині – зіпсували борди одного із кандидатів-мажоритарників.

12 липня у селі Нересниця Тячівського району з’явилися агітаційні плакати кандидата-мажоритарника по округу №72 (центр — Тячів) Віталія Кута. На плакатах немає вихідних даних, тому спостерігач підготував заяву до поліції.

11 липня в Ужгороді зафіксували білборди партії «Патріот». На цих плакатах немає вихідних даних – інформації про установу, яка здійснила друк, замовника тощо.

Також в Ужгороді розклеюють листівки із ознаками чорного піару проти чинного міського голови Ужгорода, кандидата за списком партії «Опозиційний Блок» Богдана Андріїва. На них написи «Чемодан вокзал Росія», «Мер окупант» «#НК», «Антимайдан» та фотографія Богдана Андріїва на фоні прапора ДНР, Московського вокзалу тощо.

11 липня у Берегові зафіксували розклеєні листівки двох кандидатів у нардепи по округу №73 (центр — Виноградів) Владіслава Поляка. Вихідні дані на плакатах є, однак вони розміщені у невстановлених місцях для агітації – електростовпах.

10 липня у місті Свалява зафіксували агітаційні розтяжки кандидата-самовисуванця по округу №70 (центр — Свалява) Павла Павлова без вихідних даних.

Також у Сваляві, 10 липня, зафіксували автомобіль, який був заклеєний агітацією на користь кандидата від «Слуги народу» по округу №70 (центр — Свалява) Михайла Лаби.

Також 10 липня на будівлі Іршавської міської ради розмістили листівку Олександра Пацкана (кандидата самовисуванця по округу №71 із центром у Хусті).

Також мешканка Іршави повідомила і про агітаційні листівки на користь кандидата самовисуванця по округу №71 (центр — Хуст) Валерія Лунченка на міському кінотеатрі у приміщенні якого наразі знаходиться дільнична виборча комісія та на будівлі Іршавського міського центру позашкільної освіти.

На Виноградівщині облили фарбою білборди кандидата-самовисуванця по округу №73 (центр — Виноградів) Василя Брензовича.

Добавить комментарий