Закарпатці збираються вийти на демонстрації перед будівлею ОДА

Політика

Проти призначення Сергія Гайдая на високу посаду в області

Сьогодні голова Закарпатської обласної державної адміністрації звільнив одіозного Сергія Гайдая з посади радника очільника ОДА.

Відкритим залишилося питання щодо призначення скандального чиновника часів Порошенка на посаду заступника голови Закарпатької ОДА.

Раніше Сергій Гайдай очолював Мукачівську РДА, де за часів Порошенка збирав «данину» для Кононенка. Пізніше тодішній губернатор Закарпаття Геннадій Москаль звільнив Гайдая з займаної посади, однак, після президентських та парламентських виборів6 чиновник повернувсяна Закарпаття вже в новому амплуа.

Ось як охарактеризували приїзд чиновника в ОДА на веб-порталі «Корреспондент«:

«Более странные вещи происходят в самой ОДА, тут за должность начальника Департамента Гайдай поставил таксы в 30-100 тысяч дол. Обещание в содействии решения вопроса назначения глав РДА заместитель Бондаренка оценил в 50-120 тысяч дол в зависимости от района.

По 45 000 у.е. у Гайдая стоит должность начальника районного лесництва. По 1500 дол в месяц решил собирать с каждой точки нелегальной АЗС, а их на Закарпатье сотни.»

Досі Уряд не погоджував кандидатуру Гайдая на першого заступника Бондаренка. Як стало відомо, сьогодні обидва чиновника знаходяться в Офісі Президента в Києві. Сам Бондаренко навідріз відмовлявся призначати людей, яких пропонував Сергій Гайдай, котрий завчасно зібрав з кожного грошову винагороду за призначення на ту чи іншу посаду.

Наразі обмануті Гайдаєм чиновники виставили останньому претензію на 700 000 доларів США, а декотрі з них мають намір звертатися в ДБР з заявою, що Гайдай пропонував їм очолити відповідні департаменти та посади за п’ятизначні хабарі. Подейкують, один з чиновників навіть відзяв відео з відповідною розмовою з Сергієм. При цьому гаманцем Гайдая виступав екс-працівник СБУ Угрюмов Андрій. Відповідна оперативна інформація щодо протиправної діяльності Гайдая та Угрюмова зібрана та передана новому голові СБУ Івану Баканову.

В Києві Гайдай мав зустріч з людьми Порошенка, де домовився, що останні негласно профінансують його призначення на посаду в Закарпатську ОДА, а частина зібраних хабарів і надалі відноситиметься Ігорю Кононенку.

Нині ЗМІ повідомили, що преставники преси та громадські активісти звернулися до Офісу Президента щодо можливого погодження кандидатури Гайдая.

Окремі громадські організації обіцяють провести демонстрації перед будівлею в ОДА в разі призначення холуя Порошенка на високу посаду в області.

Відкритим залишається питання — чи призначать таки корупціонера часів Порошенка на посаду заступника голови Закарпатської ОДА після ситуація що склалася довкола його скоромної персони?

Добавить комментарий