Як Закарпатські ветерани АТО у футбол грали

Спорт

Закарпатська збірна ветеранів АТО «Карпатська Земля» зазнала своєї першої поразки в грі з ФК «Рівне АТО» на нейтральному полі стадіона ім. Маркевича у м. Винники, що на Львівщині

Закарпатська збірна ветеранів АТО зазнала своєї першої поразки в грі з суперниками з Рівного (ФОТО)
Про це Закарпаття онлайн повідомив правозахисник і волонтер Віталій Грегор.

«Наша закарпатська команда поступилась супернику із рахунком 4:6. Гарна гра, достойний результат», — констатував В.Грегор.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, це була перша гра ІІ-го кола Відкритого чемпіонату Героїв АТО з футболу. Станом на її початок збірна Закарпаття була фаворитом групи ЗАХІД, яка не програла жодної із 4-х ігор цьогорічного сезону.

Закарпатська збірна ФК «Карпатська Земля» цьогорічного сезону сформована із 30-ти учасників бойових дій із діючих та демобілізованих військовослужбовців і полісменів з Ужгорода, Мукачева, Перечина, Великого Березного та Рахова.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, попередні три матчи, 4, 11 та 18 травня, закарпатські ветерани АТО виграли, зокрема, в тогорічного фаворита ФК «Леви» (ГУНП Львівщини) та екс-лідера групи «Прикарпаття АТО» (Івано-Франківськ), очиливши турнірну таблицю.

Добавить комментарий