Вихованці інтернату на Берегівщині не хочуть більше мовчати

Головне, Суспільство

Із цього притулку діти втікали не раз.

Як повідомляє інтернет-видання “Сайт міста Ужгород 0312.ua“, до редакції потрапили матеріали, що свідчать про знущання над дітьми у дитячому притулку в смт Батьово, що у Берегівському районі.

У ньому перебуває 60 дітей віком від 3 до 16 років. Поспілкуватись вдалось з 20-ма.

“За неофіційною інформацією від джерел, діти розповідають, що періодично у притулку 3-є вихователів їх б’ють та принижують. Акцентують увагу дітей, що інтернатні діти нікому не потрібні, відмовляють видавати ліки через те, що дитина румунської національності”, – пише видання.

Волонтерами до поліції було написано заяву. Насьогодні, Головним управлінням Нацполіції справу передано Берегівському відділенню, тож притулок повинні відвідати правоохоронці.

Також, як повідомляють волонтери, їм неочікувано відмовили у відвідуванні дітей без дозволу від Начальника служби у справах дітей.

“Дозвіл вимагають. Директор закладу повідомила телефоном, що перешкодати по закону нам не можуть, але є начальство, яке забороняє відвідувати дітей без дозволу” – розповідають волонтери.

На думку волонтерів, розголосу про те, що коїться у Батьовському притулку ніхто не хоче. Тому і всіляко стараються прикрити. Але свавілля працівників закладу потрібно припинити.
Що стосується побиття, дітей б’ють за різне – за провини, за те, що не слухаються. Удари бувають по спині, голові, якщо є палка в руках, можуть палкою. Є випадки, що били залізною трубою та скакалкою.

На скрінах переписки можна побачити підтвердження інформації про побиття та принижень.


Нарізка з відео (дітям змінені голоси)

Добавить комментарий