В Ужгороді вирішують питання розвитку туризму

Суспільство

В Ужгороді пройшла пресконференція щодо розвитку туризму шляхом реставрації Невицього замку

В ході пресконференції на тему «Розвиток інфраструктури у сфері туризму і рекреації Закарпаття шляхом реставрації пам’ятки архітектури національного значення – Невицького замку» було зазначено, що сама філософія проекту – це розвиток туристичного потенціалу регіону за рахунок відновлення і повноцінного функціонування історичної пам’ятки.

Адже реставрація замку дасть можливість розширити цілий спектр туристичних послуг по типу функціонування кластеру. В першу чергу – це створення нових робочих місць для місцевого населення в сферах логістики, розміщення, харчування та організації дозвілля туристів, а також вироблення і реалізація сувенірної продукції та товарів місцевих промислів (гриби, ягоди, трави, сири, мед та вино).

Як зазначив експерт по розвитку державного – приватного партнерства розповів Володимир Химинець, в ході проведеної роботи було досягнуто домовленостей з власниками та керівництвом рекреаійно-розважального комплексу «Верховина» про підключення до їхніх комунікаційних мереж (а це – електрика, вода та Інтернет) для проведення запланованих реставраційних робіт на Невицькому замку. «Це і є яскравий приклад, впровадження приватного – державного партнерства на цьому об’єкті, коли приватний бізнес усвідомлюючи значимість та перспективи запланованих робіт долучається наявними ресурсами для спільного результату в майбутньому».

Добавить комментарий