В селі Невицьке Ужгородського району відбувся міжнародний етно-фестиваль «Традиції без кордонів»

Суспільство

5-6 жовтня в селі Невицьке Ужгородського району відбувся міжнародний етно-фестиваль «Традиції без кордонів», в рамках реалізації однойменного проекту за підтримки Міністерства Культури України.

Напередодні Комунальне підприємство «Ужгородське районне агентство розвитку» організувало три майстер-класи з ремісництва для школярів з Ужгородського району. Під час майстер-класів діти мали можливість спробувати себе у гончарстві, ковальстві та різьбі по дереву.

Більше 200 виробів з глини (глечики, горнятка, вазончики), дерева (пазли, смайлики, фігурки), та заліза (брелоки) були продемонстровані під час заходу.

Майстри-ремісники потішили усіх присутніх можливістю власноруч долучитися до процесу творення виробів з глини та дерева.

Гості та відвідувачі фестивалю стали частиною ремісницького дійства під відкритим небом, адже локація експозиції була наповнена тематичними атракціями, такими як: фотозона, напільні шахи, 3D пазл Закарпатської області, тощо – все це є ексклюзивними еко-виробами, створеними руками людей з інвалідністю із Закарпаття.

Тішить, що до заходу активно залучалися люди з особливими потребами та продемонстрували неабияку силу волі та натхнення до роботи.

Добавить комментарий