В Дрогобичі обвалилися 4 поверхи будинку(фото)

Головне, Події, Суспільство

Природний газ не міг бути причиною обвалу будинку у Дрогобичі, де вночі сталося руйнування під’їзду з першого по четвертий поверх у житловому будинку.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у прес-службі “Львівгазу”.

“У пресі з’явилося помилкове повідомлення, що обвал пов’язаний із вибухом газу. Однак жодних вибухів не було, природний газ не міг бути причиною обвалу”, — зазначили у прес-службі.

Фахівці АТ «Львівгаз» одразу обстежили підземні газопроводи, підвали, під’їзди, контрольні трубки та всі інші підземні інженерні комунікації в радіусі 50 м на загазованість навколо будинку №100/1 по вул.Грушевського у м.Дрогобич, де стався обвал під’їзду № 2. Загазованості не виявлено. Подачу природного газу до будинку припинено.
28 серпня у м. Дрогобич по вул. Грушевського, 101 у чотириповерховому чотирипід’їздному житловому будинку стався вибух побутового газу. Внаслідок вибуху сталося руйнування під’їзду з першого по четвертий поверх.

Зазначається, що станом на 08:30 загинуло 2 особи та 7 осіб госпіталізовано (з них 4 дитини).
Також рятувальники опитали мешканців будинку, що вціліли і вияснили, що найменше чотири людини мають бути під завалами. Рятівники активно шукають потерпілих. До пошуків залучені спеціально підготовлені собаки та спецтехніка.

Добавить комментарий