У прикордонних районах Закарпаття діти під час літніх таборів вчитимуть українську

Освіта

Заняття будуть відрізнятись від типових класних уроків: мови вчитимуть через руханки, ігри та квести

З 12 по 23 серпня в прикордонних школах Чернівецької та Закарпатської областей відбудуться україномовні табори «Бомбезний GoCamp» для дітей з румуно- та угоромовних родин, пише Depo.Закарпаття з посиланням на «Заголовок». В дев’яти навчальних закладах вчителі української мови, журналісти та громадські діячі допомагатимуть опановувати українську мову через безоплатні інтерактивні заняття.

Національні меншини Закарпаття та Буковини цьогоріч зіткнулись з двома ключовими змінами в освітній сфері. Перше нововведення — українська мова стане мовою викладання всіх предметів в середній школі, а друга — володіння англійською мовою буде необхідне для вступу в українські ВНЗ (на рівні В1). З 2023 року ці мови стануть обов’язковими для отримання середньої та вищої освіти в Україні.

Тому громадська організація «Global Office» організовує перші двомовні табори «Бомбезний GoCamp» для школярів з угорсько- та румуномовних родин. Впродовж двох тижнів 50 українських вчителів та тренерів допоможуть «прокачати» українську мову, а 15 іноземних волонтерів будуть мотивувати дітей не боятись говорити зі світом інтернаціональною мовою — англійською. Заняття будуть відрізнятись від типових класних уроків: мови вчитимуть через руханки, ігри та квести.

Добавить комментарий