Стартувала реформа Виноградівської районної лікарні

Економіка, Здоров'я, Суспільство

1 серпня 2019 року голова районної ради Віталій Любка в актовому залі Виноградівської районної лікарні зустрівся з колективом районної лікарні, де працівників Виноградівської районної лікарні повідомлено про реорганізацію закладу та ознайомлено з розпорядженням голови районної ради.

Як зазначив Віталій Любка в Україні на даний час триває перетворення закладів вторинної і третинної ланки галузі охорони здоров’я і цей процес, як і медична реформа в цілому, − незворотні. Тож на тридцять першому пленарному засіданні районної ради Виноградівська районна рада вступила в права засновника та прийняла рішення про реорганізацію шляхом перетворення Виноградівської районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство Виноградівська районна лікарня.

Головою комісії з реорганізації призначено депутата районної ради, голову постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, завідувача хірургічного відділення районної лікарні – Олександра Милюкова.
Віталій Любка наголосив, що буде забезпечено дотримання соціально-правових гарантій працівників Виноградівської районної лікарні у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.
Цього ж дня комісія з реорганізації шляхом перетворення Виноградівської районної лікарні провела перше засідання по вирішенню організаційних питань.

Добавить комментарий