ГО «Щасливі діти» завтра запрошує до Кам’яниці

Головне, Суспільство

Завтра, 31 серпня, у Кам’яниці відбуватиметься святкування дня села.

Впродовж дня — насичена програма, яка буде цікавою як дорослим, так і малим. Цього разу за організацію дитячої програми взялися представники з громадської організації «Щасливі діти».

«А ви хотіли б потрапити на галявину щасливого дитинства? От навіть завтра? І така можливість є у кожного, адже ГО «Щасливі діти» їде вітати Кам’яницю із Днем села. А якщо там будуть «Щасливі діти», то повірте, все, що відбуватиметься на галявині, буде сповнене щастя та усмішок!», — написали активісти на офіційній сторінці у мережі фейсбук.

За інформацією, у програмі фестивалю «KAM-TOUR 2019» — понад 20 майстер-класів (виготовлення іграшок з фетру, авіа-моделювання, лялька-мотанка, миловаріння, сувеніри з кави, прикраси на волосся, цукеркові квіти, намисто «Квітка лотоса», декорування керамічних кексиків, чарівні ліхтарики, декупаж, декорування дерев’яних амулетів, карвінг, декорування екоторбинок, виготовлення брошок з текстилю, орігамі), анімаційна програма від героїв мультфільмів Леді Баг та Супер-кіт, цікаві конкурси і розваги з клоуном Ромчиком, екологічна естафета «Супергерої рятують планету», спортивні змагання з Романом Дорофєєвим, салон краси, майстер-класи з робототехніки від клубу «DIY.Robotics» і навіть знайомство з кониками та катання верхи.

Заходи для дітей триватимуть з 14:00 по 17:00. Проводитимуться на галявині на березі Ужа в урочищі «Підзамок».

Добавить комментарий