Новий президент «ФК Минай» Роланд Цебер про головну проблему країни

Суспільство

Як іменував себе учасникам конференцій в США сам депутат Ужгородської районної ради, засновник та президент ФК «Минай» Роланд Цебер розповів про провалену мобілізацію і головну проблему країни.

Українці вважають, що найбільше розвитку країни заважає корупція. Так, за результатами загальнонаціонального опитування населення, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно із Київським міжнародним інститутом соціології, саме корупція зайняла першість у списку проблем, які гальмують розвиток України. При цьому, за кількістю голосів корупція обігнала навіть війну на Донбасі. Слід відмітити, згідно із результатами опитування, усвідомлення пріоритетності цих загроз спільне для всіх регіонів України.

Роланд Цебер, депутат Ужгородської районної ради вважає, що результати вказаного соцопитування є важливими меседжами, зокрема і для нинішньої влади, а також пов’язує саме з ними провал мобілізації на Закарпатті.

«Усі спроби розбурхати національні, мовні, релігійні пристрасті не убезпечить можновладців від відповідальності за головне питання – чому в державі продовжує домінувати кланова система управління, а право слугує лише ширмою для тіньових оборудок. Тим більше, українці вже вивели в топ-трійку проблем країни вплив олігархів на економіку країни.

На наступних виборах усі заклики до патріотизму, необхідності об’єднатися навколо влади проти спільного ворога будуть знецінені простим питанням: чому можновладці набивають собі кишені, а прості люди повинні страждати? Чому на війні одні заробляють, а інші повинні платити військовий збір з і так невеликих зарплат? До речі у цих же запитаннях ховається і відповідь — чому провалилася мобілізація в області.

Тому тих політиків, які думають, що вони розумніші за народ, що можуть заплутати виборця гаслами, пафосними промовами, провокаціями, розпалюванням пристрастей чекає велике розчарування», — зазначив Роланд Цебер.

Не зважаючи на те, що на сайті ФК «Минай» прізвище Роланда Цебера не зустрічається, депутат райради гордо себе іменує засновником улюбленої закарпатської команди.

Добавить комментарий