Оноківська школа готує майбутніх підприємців

Освіта

Вчора, 16.05.19, з ініціативи Шкільного парламенту Оноківської ЗОШ, в закладі відбулися заходи до Дня Європи.
Захід пройшов в дусі відкритості та демократії — саме такі європейські цінності відстоює і пропагує школа. Радує те, що ініціаторами створення і організації цього заходу були самі школярі, які уже поза святом виявили бажання ще до кінця навчального року організувати щось подібне. В акції прийняли участь близько 100 учнів 5 – 11 класів, а також гості свята підприємець Михайло Ващинець, сільський голова Павло Машіка та депутат Ужгородської міської ради Віктор Щадей. Кожен клас презентував свою країну, яку було обрано методом жеребкування.
Кожну країну презентували на свій розсуд. Не було якихось правил чи обмежень, часто – імпровізація. Основною метою було вивчення історії сусідніх країн та популяризація туризму і подорожей.
Між іншим, хочеться зауважити, що Оноківська школа — напевно єдина школа, яка готує майбутніх підприємців та лідерів. Як зазначив директор закладу у розмові із гостем свята, підприємцем Михайлом Ващинцем: «Діти, у вільний час зайняті розробкою різних товарів, які в подальшому вони реалізують серед своїх знайомих, тим самим отримують власні кошти для потреб класу і вчаться як правильно будувати свій міні-бізнес та акумулювати зароблені гроші, які вони витрачають на поїздки та потреби класу».
Віталій Фещенко зауважив, що на сьогодні діти самостійно виготовили велику кількість компосту, а Михайло Ващинець вирішив відразу придбати весь, за ціною, яка буде встановлена «продавцем». Такі креативні ідеї школярів неабияк зацікавили підприємця і у коментарі нашому виданні він зізнався, що спільно з головою села Павлом Машікою планують запустити конкурс міні-стартапів для учнів, залучити деяких підприємців та профінансувати креативні ідеї учнів аби додати талановитим дітям більше бажання та стимулу для подальшого розвитку.
Директору особлива подяка за такий підхід у організації навчального процесу. Сподіваємося, що даний заклад стане прикладом для усіх і наша система освіти впевнено буде рухатися у європейському напрямку.

Добавить комментарий