Закарпатську область пропонують перейменувати

Суспільство

Відповідну ініціативу запропонували місцеві активісти

У рамках процесу декомунізації, що уже протягом декількох років активно здійснюється в Україні, з’явилася інформація про імовірне перейменування іще однієї області.

Про це пишуть ЗМІ із посиланням на обговорення у соцмережах. Як виявилося, Закарпаттю хочуть повернути автентичну назву — Подкарпатська Русь, яка мала місце ще до початку панування на території радянської влади.

«Мені цікаво, що роблять у парламенті три Балоги і інші депутати з нашого рідного краю. Як свою «Барву» на «Срібну землю» (Сілверленд) переіменувати, так це змогли, а ініціювати повернення історичної назви із «Закарпатської області» на «Подкарпатську Русь», мізків не хватає, як у своїх колег з інших областей» — пише громадський активіст Іван Данацко.

One thought on “Закарпатську область пропонують перейменувати

  • Відколи це історична назва?До Тріанону взагалі не існувало поняття Підкарпаття.Були 4 комітати й то не в сталінських межах.При чехах таке було з неарелізованою автономією.20 років.Далі було Карпатолйо.Потім Закарпатська Україна.Що за топонімічна бавілька в декомунізацію?

Добавить комментарий