Горват та Чубірко проти братів Андріївих

Політика

Як повідомляє видання «Новини Закарпаття» в Ужгороді провідні політики домовляються про співпрацю роботи проти братів Андріївих на наступних виборах у Верховну раду та подальшу співпрацю на місцевих виборах. В одному із кафе міста зустрічалися чинний депутат Верховної ради Роберт Горват та екс-голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Так за неофіційною інформацією на наступних виборах до ВР України по одномандатному виборчому окрузі №68 має намір брати участь брат нинішнього міського голови — Андрій Андріїв.
Дану інформацію підтвердив телефоном — Володимир Чубірко.

Нагадаємо, що брати Андріїви є уродженцями Львівської області.
Нагадаємо, що брата Андріїва Богдана підозрюють у вчиненні злочинів, а саме привласненні, розтраті або заволодінні майном шляхом зловживання службовою особою службовим становищем (частина 2 статті 191 Кримінального кодексу України) та службовому підробленні (частина 5 статті 191 Кримінального кодексу України). За даними слідства, йдеться про операції з фінансами (понад 6,5 мільйонів гривень) під час реконструкції пам’ятки архітектури XVIII століття «Совине гніздо», гроші на відновлення якого були виділені з грантових фондів Європейської комісії.

Добавить комментарий